Łączna liczba wyświetleń

wtorek, 10 stycznia 2012

...

Hej Kochani ! Wiem, że długo już nic nie pisałam, ale nie mam jakoś weny :( niedługo postaram się jednak coś z siebie wydusić i napisać :) .. A teraz mam dla Was link do bloga , którego prowadzę z koleżanką, wchodźcie i komentujcie :) http://real-pl-directioners.blogspot.com/

8 komentarzy:

 1. http://samemistakesstory.blogspot.com/ <- serdecznie zapraszam na mój nowy blog <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Zapraszam : http://someone-stole-my-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Cześć! Twoje opowiadanie zostało umieszczone w największym alfabetycznym spisie opowiadań o 1D (czytaj-1d.blogspot.com). Jeżeli chcesz, aby potencjalni czytelnicy mogli jeszcze łatwiej odszukać Twojego bloga zostaw komentarz na stronie z linkiem i informacją o rodzaju opowiadania(bromance,obyczajowe,komedia,fantastyczne,dramat,kryminał,jednoparty) i głównym bohaterze (Zayn,Niall,Louis,Harry lub Liam) W czasie krótszym niż 24 godziny umieścimy Twojego bloga w spisie tematycznym, który jest codziennie przeglądany przez ponad 200 osób :)

  OdpowiedzUsuń
 4. http://onedirection296505.blogspot.com/ zapraszam do mnie

  OdpowiedzUsuń
 5. czekamy C:
  zapraszam do mnie !!!
  http://blowakisss.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Życzę Weny. *.*
  Nominowałam Cie do Libster Award. Pytania znajdziesz na blogu : we-and-1d.blogspot.com

  GRATULUJĘ *.*

  OdpowiedzUsuń
 7. To jedna z moich 12 historii. Opowiadanie o Layli Tomlinson- siostra sławnego gwiazdora. Dziewczyna wpada w nałóg nie jest to ani alkoholizm, ani narkotyki a nawet nie pali. Więc co? To hazard. Hazard wkroczył w jej życie i odegrał ważną rolę. Dla niego możesz kraść, a nawet zabić. Tak jest i to prawda. Jak z tym problemem poradzi sobie Layla? Kto się o nim dowie?
  Przeczytaj owe opowiadanie. Dziękuję
  http://overgame-hazard1d.blogspot.com/
  resztę znajdziesz w zakładce moje blogi
  Historia o Kopciuszku? Tak. Eveline jest 19-letnią dziewczyną, a zarazem służącą swoich przybranych sióstr i macochy. Przekonana przez przyjaciółkę zgłasza się do konkursu, który na zawsze odmieni jej życia. Na lepsze? Przekonaj się czytają to opowiadanie http://onedirection-and-cinderella.blogspot.com/
  http://polskie-dziewczyny-w-londynie.blogspot.com/
  http://madeline-and-one-direction.blogspot.com/
  http://horan-and-tomlinson-dziewczyny-story.blogspot.com/
  http://alice-louis-sophie-withroadofthemusic.blogspot.com/
  http://maybelly-and-i-can-not-stop-loving.blogspot.com/
  http://1d-wramionach-angel.blogspot.com/
  http://modern-school-emotions-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Zabrali jej marzenia, przyjaciół , chłopaka , zabrali jej wszystko .Prawie wszystko . Nie miała szczęśliwego życia , a gdy je odnalazła brutalnie jej to zabrali . Musi być silna musi się im przeciwstawić . Czy da radę , czy odzyska szczęście ?
  http://london-love-adventure-1d.blogspot.com/

  Dziewczyna , którą zdradził chłopak wylatuje z przyjaciółkami do Londynu aby zapomnieć . Rozpoczyna nowe życie szczęśliwe życie do czasu los zabiera nie które osoby a , ona sama staję się wrakiem człowieka , tylko miłość i prawdziwa przyjaźń mogą na to zaradzić. Czy nadal będzie szczęśliwa .?
  http://koffyou.blogspot.com/
  Z GÓRY PRZEPRASZAM ZA SPAM
  +
  TWOJE OPOWIADANIE JEST ZAJEBISTE :)

  OdpowiedzUsuń